В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з CocaCola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

   Модуль «Олімпійські та людські цінності» проєкту «OlympicLab» провели у КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Широка Гребля» Хмільницької районної ради. До учнів завітала спеціаліст ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Інна Бугаєва.

   Вона розповіла школярам про видатних олімпійців краю, про те, як вони досягали висот. «Я багато з ким із них спілкуюся і бачила їхні тренування, спостерігала за повсякденним життям. З упевненістю можу сказати, що це звичайні люди, які просто присвятили себе спорту і щодня намагаються вдосконалюватися, досягати нових висот», – зазначила пані Інна.

   Наголосила на найважливіших рисах характеру, якими повинна володіти людина і зазначила, що для досягнення результатів як у професійній, так і у спортивній кар’єрі, потрібно цінувати працю інших та завжди робити для себе правильні висновки.

   Школярі залюбки розпитували про олімпійців і намагалися вловити усі слова, які їм говорила Інна Бугаєва. На завершення, усі присутні учні отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Андрій МАКРУШИН   

SHARE