В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з CocaCola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

   Модуль «Розвиток/добробут – пізнай себе» проєкту «OlympicLab» провели для учнів закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів села Жуківці комунальної власності Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області 24 вересня на базі навчального закладу. До школярів (83 учні) завітав голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер олімпійських ігор Павло Хникін, головний спеціаліст з питань спорту відділу сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради, Майстер спорту України з важкої атлетики В’ячеслав Малюшицький та заступник директора Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи, тренер з легкої атлетики Володимир Лоїк. https://www.facebook.com/100023237328148/videos/774548379996399/

   Павло Хникін розповів про свою спортивну кар’єру, про те, які труднощі доводилося долати задля досягнення бажаного результату. «Якщо хочеш стати учасником Олімпійських ігор, то потрібно багато працювати над собою, щодня додавати у тренуваннях і головне – не потрібно думати, що ти цього не зможеш. Варто себе налаштувати на те, що усе вийде», – зазначив олімпієць.

   Володимир Лоїк та В’ячеслав Малюшицький провели для дітей спортивні вправи із важкої та легкої атлетики. Вони влаштували для школярів біг із перешкодами. «Ми поставили дітям маленькі бар’єри, щоб вони спробували себе у цій дисципліні і, перш за все, отримали насолоду від занять спортом», – розповів В’ячеслав Малюшицький. Також, усі охочі могли виміряти свою силу хвату за допомогою спеціального пристрою, який привезли із собою спортсмени.

   Традиційно для подібних заходів, учням провели спортивну естафету, у результаті якої кожний отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України.

 

SHARE