23 квітня у вінницькому клубі «Ратибор-В» відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років (2003 – 2004 р.н.).

 

21 комплект нагород

У ньому взяли участь команди Вінницької МДЮСШ № 5, обласних ДЮСШ «Колос» і «Спартак», Хмільника, Муровано-Куриловецького, Іллінецького, Жмеринського районів. На урочистому відкритті відбулися показові виступи представника Вінницької федерації айкідо Геннадія Федоренко, а вихованці школи «Болеро» презентували танець «Подих весни».

Загалом на килим виходили півсотні учасників. Медалі розігрувалися в 11 вагових категоріях серед юнаків і у 10 – серед дівчат. Вдалося зібрати всіх найкращих спортсменів завдяки залученню численних спонсорів, які надали призи і подарунки. Цим опікувався нещодавно обраний голова обласної федерації самбо і дзюдо Борис Максимчук.

– Дякую керівництву СК «Ратибор-В», яке надав нам спортзал зі знижкою, власнику СК «Авангард» Антону Бойдаченко, депутату обласної ради і віце-президенту нашої федерації Ярославу Хретію та усім іншим меценатам, які допомогли провести  чемпіонат на належному рівні, – сказав Борис Максимчук.

 

Відбір на чемпіонат України

Змагання мали статус відбору на чемпіонат України, який відбудеться в Одесі 12 травня. Це буде перше офіційне змагання для борців не старше 14 років. Можливо, хтось з вінничан там здобуде путівку на чемпіонати Європи та світу.

– Рівень наших юних борців – непоганий. Але водночас за рахунок залучення численних спонсорів ми збираємося привернути увагу молоді до дзюдо і таким чином збільшити масовість, – сказав Борис Максимчук.

Одному з провідних юних борців за підсумками  обласного чемпіонату придбають недешеве професійне кімоно.

– Надалі наші дзюдоїсти, які входитимуть до збірної України, отримуватимуть від обласної федерації професійне кімоно, – повідомив Борис Максимчук.

 

Мета – олімпійська медаль!

Як сказав головний суддя змагань, тренер МДЮСШ № 5 Іван Нагорняк,

на чемпіонаті відзначились вінницькі борці з МДЮСШ № 5, за плечима яких є перемоги на відкритих всеукраїнських турнірах. Це, приміром, Максим Зімін (вагова категорія 35 кг), Микола Шрамко (42 кг) і Олександр Гончарук (38 кг).

– Я займаюся дзюдо вже 5 років. Скільки виграв змагань, навіть не перелікую. Здобував золоті нагороди в Києві, Одесі, Вінниці, Ладижині, Львові, – розповів 11-річний Олександр Гончарук.

Більшість учасників мріють стати зірками спорту. Приміром, як 12-річний Ігор Чернята, який бореться лише три роки, але вже націлюється на олімпійську медаль.

Найкращі спортсмени чемпіонату отримали кубки, призери – медалі, а усі учасники – численні подарунки від спонсорів.

 

ПОДЯКА ВІННИЧАНАМ НЕБАЙДУЖИМ ДО ДІТЕЙ ТА СПОРТУ

(вони стали партнерами федерації боротьби самбо та дзюдо)

 

У важкий для країни та кожного українця час знаходиться дуже багато людей небайдужих до майбутнього нашої країни – тобто наших дітей !

Василь Откидач – Президент СК Ратибор, багато років поспіль сприяє проведенню змагань з дзюдо.

Антон Бойдаченко – власник спорткомплексу Авангард,Василь Руденко – національний виробник дверей для Вашого дому та офісу, Ярослав Хребтій – депутат обласної ради, віце-президент федерації, Володимир Маринчук – директор фірми Мед, надали грошову підтримку за рахунок якої придбається кімоно для федерації дзюдо. У цьому кімоно дзюдоїсти зможуть приймати участь у чемпіонатах України, Європи, Світу.

Сергій Капуста – власник Ігроманії (нагородження проводив старший адміністратор Дмитро Гук), Льодовий клуб – в особідиректора Віктора Вивсюка та маркетолога Анастасії Мартишонок, Дитяча планета – в особі директора Валерії Проніна, менеджера Тетяни Фіник та адміністратора Інни Джоги, Школи англійської мови Флеш – в особі директора Олени Носулько надали  сертифікати переможцям та призерам чемпіонату області з дзюдо до 14 років.

Олексій Вартанян–директорТМ “Мак-Вар Екопродукти” надав для спортсменів продукти здорового харчування власного виробництва.

Олег Матущак – директорВсеволодівські делікатеси у Вінниці надав кожному переможцю м’ясний набір.

СергійАстанін– директор кабінету красоти та здоров’яФішкакожному з суддів  надав сертифікати на відвідування його салону.

Олександр Тесля–в особі директора LUXURYCAKE (РОЗКІШІ ТОРТИ) кожному учаснику надав вироби власного виробництва.

Віктор Смірнов –віце-Президент федерації, директор служби охорони АЯКС, чемпіон світу з греко-римської боротьби надав кубки кращим спортсменам чемпіонату області.

Школа танців Болеро з танцем «Подих весни» в особі тренера Тетяни Клименко.

Федоренко Генадій– представник японської федерації айкідо, тренер спортивного клубу Максимус.

Фото були зроблені студією Володимира Оксамитового.

 

Інформаційна підтримка:

Сайту новин 20minut.ua–в особі директора Олега Горобця. Пишеш ти, коментує Вінниця. Репортаж пронашізмаганнячитайта на сайті20minut.ua

Дмитро Мира – студентський парламент Вінниччини,

Вінницького державного телебачення,

газета РІА,

Вінницька газета – особі головного редактора Наталії Косминої,

газета Вболівальник – в особі головного редактора Олега Федченка,

газета 33 канал – в особі головного редактора Анатолія Жучинського,

радіо Місто над Бугом – в особі директора Ігоря Голуба.

 

Окрема подяка:

Анатолію Вороні – почесний президент федерації боротьби самбо та дзюдо,

Управлінню фізичної культури та спорту в особі начальника олімпійського призера, чемпіона світу Сергія Чернявського,

Комітету фізичної культури та спорту в особі Сергія Краєвського,

Обласному відділенню національного олімпійського комітету в особі двохразового олімпійського призера Павла Хникіна,

Вінницькій обласній раді.

список список 2 фут 035 фут 036 фут 037 фут 038 фут 040 фут 047 фут 048

центр

SHARE