Сьогодні, 22 листопада, у Жмеринці (Вінницька область) відбулися заходи в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab. Їх організувало відділення НОК України у Вінницькій області.
До Жмеринської школи-ліцею № 2 завітали голова обласного відділення НОКУ, дворазовий срібний олімпійський призер з плавання Павло Хникін, відповідальний секретар відділення Тетяна Шмаль, учасники Олімпіад з легкої атлетики Олена Колісниченко і Михайло Книш. З ними зустрічалися близько 70 учнів 5 – 9 класів.
Павло Хникін привітав школярів і вручив подарунок від відділення НОКУ Михайлу Книшу, якому в цей день виповнилося 33 роки. Тетяна Шмаль була ведучою заходу і дала основні теоретичні поради. Михайло Книш провів ментальне тренування і проект «Eat Start» («Їж розумно»). Знаний тренер і олімпієць розповів, як залишатися здоровим і красивим без спеціальних дієт. Адже стан нашого організму, імунітет, настрій і зовнішній вигляд багато в чому залежить від того, що ми їмо.
Олена Колесниченко займалася з дітьми зарядкою, яку вона зазвичай виконує в тренувальному режимі. Ці нескладні, але дуже корисні вправи під музичний супровід сподобалися юним фізкультурникам.
За активну участь у заході усі його учасники отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України.
– Новий проект #OlympicLab поступово займає свою нішу у нашій роботі. Він нагадує Олімпійський урок, але дещо в іншому форматі. Олімпійці Вінниччини активно беруть участь у проекті #OlympicLab, діляться своїм досвідом і секретами, – сказав Павло Хникін.

_dsc0019 _dsc0020 _dsc0021 _dsc0023 _dsc0025 _dsc0034 _dsc0039 _dsc0042 _dsc0043 _dsc0045 _dsc0055 _dsc0057 _dsc0060

SHARE