Вінницький боксер Андрій Ісаков під час карантину почав здобувати одну перемогу за іншою на професіональному ринзі. При цьому він не відмовляється й від аматорської кар’єри, адже мріє про участь в Олімпійських іграх.

   Андрію Ісакову – 20 років, він студент Вінницького національного аграрного університету. Майстер спорту України міжнародного класу тренується в клубі «Спарта», що на Старому місті.

   В професіональному боксі виступає у вазі до 79 кг, в любительському – до 81 кг. Єдиним тренером Андрія є досвідчений Владислав Кашеєв. Водночас він тренується в складі збірної України, яку очолює вінничанин Леонід Лоївський.

   Наразі Андрій є третім номером збірної країни. Але він прагне стати першим! Інакше не буде шансів потрапити на Олімпіаду.

   -Треба кращим чином виступити на чемпіонаті України, який пройде в Одесі. Рік тому в аналогічному змаганні я не брав участі через травму, а в 2018 році посів третє місце, – згадує боксер.

   У вазі до 81 кг першу позицію в збірній України наразі посідає Степан Грекул (Чернівці), другу – Максим Коц (Харків).

   –Особистих рахунків» із ними у мене немає. Ми спарингували в тренувальній обстановці. Хоча із Максимом Коцом я пару разів зустрічався на турнірах і здобував перемоги, – наголошує Андрій Ісаков.

   Андрій Ісаков переміг в усіх шести своїх професіональних поєдинках. Причому чотири рази нокаутом!

   Нещодавно в рамках вечору боксу компанії «Usyk17 Promotion» Олександра Усика достроково, в четвертому раунді, нокаутом переміг мінчанина.

   -Мені вдається суміщати виступи на аматорському і професіональному ринзі. Під час карантину не було жодних аматорських змагань, а можна було лише проводити професіональні поєдинки. Тому я й вирішив спробувати свої сили в цій сфері, – каже вінничанин.

SHARE