З 22 по 25 грудня проходив Всеукраїнський турнір з футболу «Зимовий Кубок «Ниви» U-13 (серед юнаків 2004 р.н.). Грали у Вінниці, на чудово розчищеному від снігу полі СК «Нива». Турнір відбувся за підтримки обласної федерації футболу.

       Змагалися 12 команд, на попередньому етапі розбитих на три групи. Вони представляли Вінницю, Київ, Львів, Одесу, Луцьк, Сваляву, Чернівці. До півфіналів виходили три переможці груп, плюс краща за показниками серед команд, що зайняли другі місця. Честь Вінниці захищала «Прем’єр-Нива» під керівництвом тренера Олександра Квятковського.

       На груповому етапі наші хлопці здолали «Чемпіон» (Київ) – 1:0, ФК «Львів» – 2:0 і розійшлися миром з ДЮСШ № 11 (Одеса) – 1:1. Таким чином «Прем’єр-Нива» здобула путівку до півфіналу. Там вона зіграла з «Галичиною» (Львів) і, на жаль, поступилася із мінімальним рахунком 0:1.

       Матч за бронзові медалі «Зимового Кубку» нивівці проти «Волині» (Луцьк) провели оригінально. Перший тайм грав наш другий склад, а лідери вийшли після перерви. Таким чином вінничани дотиснули суперника і перемогли з рахунком 1:0. В фіналі глядачі побачили львівське дербі. ФК «Львів» розгромив «Галичину» – 4:1. Нагородження проводили гравець національної збірної і «Динамо» Віталій Буяльський (вихованець калинівського футболу), капітан «Ниви» Колінс Нгаха, спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко, заступник директора СК «Нива» Олег Шикір, організатори змагання Олександр Гайдаржи. Призери отримали Кубки, медалі і грамоти. Були нагороджені й кращі гравці за амплуа та кращі футболісти в кожній з команд.

SHARE