Завтра, 16 серпня, у Вінниці відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2003 р.н. «Золота нива». Змагання проходитимуть на спорткомплексі «Нива» (директор – Олег Тарлецький, заступник директора – Дмитро Мукоїд) за підтримки благодійного фонду Володимира Продивуса.

В турнірі візьмуть участь команда Вінницької ДЮСШ «Прем’єр-Нива» 2003 р.н. (тренер – Олександр Квятковський) і поза конкурсом «Прем’єр-Нива» 2002 р.н. (тренери – Олег Шикір і Валерій Бровченко). Вінничанам протистоятимуть суперники з Черкас, Маріуполя, Києва і Володимира-Волинського. Змагатимуться за коловою системою.

– На турнір ми запросили команди з різних регіонів країни – сходу, заходу та центру. А дві команди ДЮСШ «Прем’єр-Нива» в цьому змаганні готуватимуться до старту у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України, – розповів організатор змагань, тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Андрій Панчук.

Початок ігор – о 12.00. 16 серпня турнір відкривають матчем «BRW» (Володимир-Волинський) і «Прем’єр-Нива» 2002 р.н. О 13.15 зіграють «Прем’єр-Нива» 2003 р.н. і «Дніпро-80» (Черкаси). В останньому поєдинку ігрового дня на поле вийдуть «Іллічівець» (Маріуполь) і «Арсенал» (Київ).

Змагання щодня відбуватимуться до 15.30.  Фінішує турнір в суботу, 20 серпня. Урочисте закриття – о 14.30.

IMG_1661

SHARE