11 лютого у СК «Колос» фінішував чемпіонат Вінниччини з футзалу серед юнаків 2004 – 2005 р.н. Його провели обласна федерація футболу і спортуправління Вінницької ОДА.

Це змагання розпочало 32 команди, які були розподілені на 8 зон. Після трьох відбірних етапів до фінальної частини вийшли 8 найкращих колективів: два ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, «Прем’єр-Нива», «Темп» (всі – Вінниця), представники Тульчинського, Тростянецького, Калинівського і Жмеринського районів. Учасники фіналу були розподілені на дві підгрупи, після чого відбувалися ігри за медалі. Кожен матч складався з двох таймів тривалістю по 10 хвилин.

Серед глядачів можна було побачити відомих у минулому футболістів. Приміром, Анатолія Веретинського, який був призером чемпіонату СРСР у складі московського «Локомотива». Його 12-річний онук Іван, син колишнього гравця «Ниви» Андрія Веретинського (нині у складі кукавського «Патріота») на чемпіонаті виступав за команду ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.

– Хочеться, щоб онук також досяг висот у футболі. Але це покаже лише час, – сказав Анатолій Веретинський.

Команди з районів давали справжній бій вінничанам.

– Особливо з Тростянця і Тульчина, де є непогані тренувальні зали і кваліфіковані гравці. Але все ж клас колективів обласного центру є дещо вищим, – сказав головний спеціаліст з дитячо-юнацького футболу обласної федерації футболу Віктор Коваленко.

Команда Тульчинського району посіла непогане п’яте місце. Її гравці і керівники все одно залишилися задоволеними. Бо тульчинці вже втретє поспіль потрапили до фінальної частини юнацького чемпіонату області.

– Ми не змогли зібрати оптимальний склад, бо низка провідних гравців захворіла. Грали практично без замін і все одно посіли гідну сходинку. У протистоянні з кваліфікованими вінницькими суперниками підвищуємо свій рівень. Хоча наша команда раніше посідала призові місця і перемагала в різноманітних турнірах з футболу і футзалу, – сказав тренер РДЮСШ Тульчина Ігор Бєлік.

У матчі за бронзові нагороди особливої боротьби не вийшло. Перша команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова каменя на камені не залишила від футболістів Калинівки – 6:0.

А ось фінал вийшов доволі напруженим. Там зустрілися вінницькі команди «Прем’єр-Нива» (тренер – Олександр Квятковський) і «Темп» (тренер – Юліан Мисак), який у групі випередив одразу дві команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. У першому таймі боротьба була приблизно рівною, але в другому нивівці все ж дотисли суперника – 3:1.

– Всі діти дуже старалися, тому нікого з них особливо не виділяю. Як наслідок – ми здобули перемоги в усіх матчах. Найскладнішою була фінальна гра. Ми знали, що з «Темпом» буде грати непросто, бо цей колектив має досвід виступів на всеукраїнському рівні, – сказав Олександр Квятковський.

– Ми були готові успішно виступити на обласному чемпіонаті з футзалу. Раніше грали в чемпіонаті України, а в Кубку країни посіли третє місце. Також беремо участь у чемпіонаті міста, – сказав Юліан Мисак. – Раніше в місцевих змаганнях було двовладдя – на горі були ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і «Прем’єр-Нива». Ми збираємося розрушити їхню гегемонію.

Призери змагань були нагороджені Кубками, медалями і грамотами. Нагородження провів головний спеціаліст з дитячо-юнацького футболу обласної федерації футболу Віктор Коваленко/

Володимир Петров

6 3 2 1

SHARE