Шостого лютого в СК «Колос» відбувся фінальний етап чемпіонату Вінницької області з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2003 – 2004 р.н.

Не всіх допустили

Путівки до фінальної частини здобули вісім команд серед 32, які розпочали змагання. Чемпіонат спільними зусиллями провели обласні федерація футболу і дитячо-юнацька футбольна ліга (ДЮФЛ).

– Формат змагань не дозволив включити більшу кількість команд. Хоча прагнули зіграти 38 колективів. Рівень майстерності провідних колективів – непоганий. Це радує, адже наступного року наші команди 2003 року стартують в ДЮФЛ України, – розповів спеціаліст з дитячо-юнацького футболу обласної федерації футболу Віктор Коваленко.

– Футзальний чемпіонат ми проводимо в перерві між першим і другим колом обласних змагань з великого футболу для того, щоб юні спортсмени мали ігрову практику, – відзначив голова ДЮФЛ Вінницької області Михайло Дзюба.

 «Ліга Чемпіонів відпочиває»

Суперники були розбиті на дві групи, де грали за коловою системою. До першої увійшли ДЮСШ Літина, Тульчина, Бершаді і вінницька «Прем’єр-Нива-1», до другої – спортшколи Жмеринки, Чернівців, «Прем’єр-Нива-1» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова з обласного центру.

Перші і другі команди груп виходили в стикові матчі. Ці поєдинки за медалі вийшли дуже напруженими, безкомпромісними, азартними і драматичними. Вболівальники навіть казали, що «Ліга Чемпіонів відпочиває».

Фінал вийшов прогнозованим – у ньому зустрілися провідні вінницькі колективи. Основна частина матчу між ДЮСШ «Прем’єр-Нива-1» ОДЮСШ Блохіна-Бєланова завершилася з рахунком 1:1. По ходу гри нивівці поступалися, але спромоглися відігратися і в серії пенальті перемогли – 2:1. «Бронзу» здобула друга команда ДЮСШ «Прем’єр-Нива», яка переграла жмеринчан в серії пенальті  з рахунком 2:1 (2:2 в основний час). Причому по ходу гри збірна з району поступалася з розривом два м’ячі, змогла знайти сили відігратися, але все ж не дотягнула до медалей.

Наступні місця на фінальному етапі посіли збірні Тульчина, Чернівців, Літина і Бершаді.

 Коментарі призерів

– Організація чемпіонату, система його проведення і рівень суддівства повністю задовольнили. Адже до фіналу дійшли насправді найсильніші колективи, – прокоментував заступник директора з навчально-виховної роботи ДЮСШ «Прем’єр-Нива-1» Олег Шикір. – Приємно, що одразу два колективи нашої спортшколи дійшли до фіналу. Чемпіонів і бронзових призерів підготував тренер Олександр Квятковський, який дуже плідно працює. До речі, наша команда 2003 р.н. наразі посідає перше місце в ДЮФЛ області із великого футболу і має гарні шанси на загальну перемогу.

– Футзал значною мірою відрізняється від великого футболу. Але вінницькі колективи все ж значно сильніше опонентів з районів. Тренери в обласному центрі працюють на перспективу, готуються до виступів у ДЮФЛ України. Хоча й команди Тульчина і Жмеринки виглядали непогано, – сказав директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

 Кращі гравці турніру

Урочисте нагородження проводили голова ДЮФЛ області Михайло Дзюба і перший заступник голови обласної федерації футболу Семен Ханук. Призери отримали медалі, кубки і дипломи.

Організатори нагородили кубками й кращих гравців фінального етапу. Ними були визнані Павло Форманюк (ОДЮСШ Блохіна-Бєланова), Василь Мерінюк (ДЮСШ Жмеринки), Андрій Череватов («Прем’єр-Нива-1») і Денис Барченко («Прем’єр-Нива-2»).

1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 центр

SHARE