Вперше у Вінниці та вшосте в Україні відбувся загальнонаціональний семінар з тхеквондо. Знаннями та навичками з українськими прихильниками південнокорейського бойового стилю ділився Джаєшу Лі – представник Всесвітнього центру тхеквондо (олімпійська версія ВТФ) та збірної Південної Кореї.

   «У Вінниці вперше, – каже Джаєшу Лі, – раніше з аналогічною метою приїздив до Харкова, Києва та інших великих міст вашої країни. Радий, що українські спортсмени прагнуть до зростання».

   Семінар тривав три дні і включав в себе практичні заняття і лекції. Останні мали дати більш широке розуміння тхеквондо, як бойового мистецтва.

   «Прийоми всюди однакові, але швидкість і точність їх виконання дещо різниться. Під час роботи з корейським майстром це було відчутно помітно. Одним словом, є над чим працювати», – ділиться враженнями учасник семінару Євген Романенко.

   За словами старшого тренера збірної України Олега Нама, семінар зібрав 120 юнаків та дівчат майже з усіх куточків України.

   «Такі заходи необхідні для виховання нового покоління спортсменів, які продовжать нашу справу, –  розповідає Олег Нам,  –  цьогоріч на Олімпіаду у Токіо заявили чотирьох бійців: по двоє хлопців та дівчат. Як тренер, особисто сподіваюсь, що кожен із них потрапить на Ігри».

   Фінальним акордом навчання стало вручення чорних поясів. Їх за підсумками семінару отримали 13 юнаків і дівчат.

SHARE