Антон Лімонов
Чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів, який пройшов у Івано-Франковську, знову підтвердив високу майстерність юного вінницького тенісиста Антона Лімонова. Він завоював три золоті медалі. Зокрема, в особистому турнірі, в чоловічій парі (разом з Іваном Омельчуком з Умані) і в змішаній парі (разом з Вікторією Кондратенко з Донецька). Таким чином вінничанин повторив свій торішній успіх на чемпіонаті України, коли він також став триразовим чемпіоном.

Такі результати не мають залишатися непоміченими. Тенісист прогресує, в своїй категорії не має рівних в країні. Антон також нещодавно став срібним призером січневого чемпіонату «ТОП-16» серед спортсменів 2000 року народження. Тоді в Києві він поступився лише майстру спорту України Остапу Резніченко.

Антон Лімонов народився 16 серпня 2001 року у Вінниці. Тут він і почав займатися настільним тенісом. У секцію його привів тато Сергій, який сам є непоганим фахівцем. Перші роки хлопчика тренувала Ірина Новинська – тренер-викладач ДЮСШ «Ніка». Вона заклала відмінну початкову базу техніки. В наступний період з Антоном займався сам Сергій Лімонов. Він проводив з сином особисті тренування, а також залучав до тренувального процесу інших фахівців та спаринг-партнерів.

Антон поєднує великий спорт і навчання в восьмому класі школі-гімназії № 30 Вінниці. Всі знають, наскільки складна сучасна шкільна програма, а тим більше в гімназії. Але юнак добре вчиться, а також захищає честь України на міжнародних змаганнях. В Румунії на турнірі «Бистриця» він в парі з Михайлом Жолубаком з Івано-Франківська зайняв перше місце. У білоруському турнірі-меморіалі ім. Тетяни Карпинської здобув перше місце в складі команди України. В 2014 році в Італії найкращий юний тенісист Вінниччини спробував свої сили на юнацькому чемпіонаті Європи.