Положення про визначення переможців конкурсу « Проведення олімпійських заходів у 2016 році» серед районів та міст обласного значення Вінницької області

0
52

 

1.Мета та завдання:

Розвиток олімпійського руху у Вінницькій області, що включає визначення основних напрямів діяльності з метою розвитку, зміцнення та захисту олімпійського руху на Вінниччині.

Олімпійський рух є важливим чинником загальної культури. Виховання людей в дусі олімпійських цінностей сприяє впровадженню культури здорового способу життя, залученню всіх верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом, що, в свою чергу, забезпечує покращення здоров’я нації, її духовне збагачення, прищеплює почуття патріотизму та гордості за свою країну.

Мета конкурсу полягає у створенні умов для поширення ідей і цінностей олімпійського руху серед населення області, впровадження культури здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом.

 

  1. Термін та місце проведення

На протязі  2016 року по всій території  Вінницької області.

 

  1. Керівництво конкурсу

Загальне керівництво покладається на  виконком відділення НОК України Вінницької області.

 

  1. Визначення переможців.

За активну участь в розбудові Олімпійському руху на Вінниччині виконком відділення НОК України Вінницької області визначає  5 переможців конкурсу. Переможці визначаються  голосуванням за  вчасно наданим  звітам  (використання відео та фото матеріалів, висвітлення в ЗМІ району чи міста обласного значення)   з проведення основних заходів НОК України.

Основні заходи    відділення  Вінницької та НОК України:

  1. Передплата газети Спортивна Вінниччина.
  2. Олімпійське лелеченя.
  3. Олімпійський день.
  4. Підняття олімпійського прапору
  5. Олімпійський урок.
  6. Олімпійський тиждень.

 Обов’язкове запрошення на заходи НОК України членів виконкому Вінницького відділення.

Переможці визначаються за набраною кількістю балів: 1 місце – 5 балів, 2 місце – 4 бали, 3 місце – 3 бали, 4 місце – 2 бали, 5 місце – 1 бал.

 

  1. Нагородження

Переможці  нагороджуються сертифікатами на спортивний інвентар та сувенірну продукцію в гривневому еквіваленті, який можуть отримати протягом наступного року згідно листів – звернень та положень про проведення   змагань та заходів.

1 місце – (десять тисяч гривень),

2 місце – (сім тисяч гривень),

3 місце – (п’ять тисяч гривень),

4місце – (три тисячі гривень),

5 місце – (дві тисячі гривень).

 

 

                                               ОРГКОМІТЕТ