21 жовтня у Будинку офіцерів у Вінниці виступав відомий гуморист, один з кращих авторів «Студії Квартал 95», ведучий популярних телешоу «Вечірній Квартал», «Вечірній Київ» та «Чисто NEWS» – Валерій Жидков.

Тамбовський Вовк презентував авторську програму «100 кращих сторінок», до якої увійшли найкращі гумористичні монологи та веселі розповіді, створені гумористом протягом його блискучої кар’єри у «Кварталі 95».

На концерті були присутні більше двадцяти представників Олімпійської спільноти Вінниччини: олімпійці – боксер Денис Солоненко, легкоатлет Андрій Ковенко, плавець Павло Хникін, велосипедист Сергій Чернявський та члени їхніх родин, інші видатні спортсмени і представники спортивних організацій. Безкоштовно квитки їм надали організатори заходу – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

– Відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області звернулося до компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ» з проханням зробити подарунок олімпійській спільноті. І адміністрація цієї організації погодилася, за що ми їй щиро вдячні. Дві години концерту Валерія Жидкова, наповнені яскравими жартами і улюбленими монологами, знайомими багатьом по телевізійним виступам, промайнули непомітно. Концерт усім дуже сподобався! –  відзначив голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін. – Для спортсменів надзвичайно приємно і важливо відчувати підтримку. Коли отримуєш такі чудові емоції, жага до перемоги і нових спортивних звершень збільшується у сотні разів!

%d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80

SHARE