В Ладижині (паралельно з фестивалем тхеквондо «Майстри Поділля») 18 березня відбувся перший відкритий чемпіонат Вінниччини з паратхеквондо (ВТФ). В ньому взяли участь вісім спортсменів-інваліди з Ладижина і Харкова. Змагання пройшли за підтримки обласного і Ладижинського підрозділів Всеукраїнської ГО «Ніхто, крім нас». Безпосередньою організацією займався керівник Ладижинського СК «Сіндо», майстер спорту, головний тренер збірної України з паратхеквондо Сергій Брушницький.

Переможцем чемпіонату став ладижинець Антон Швець, чемпіон світу з паратхеквондо. В боротьбі за золото він випередив харків’янина. В турнірі дебютували дві дівчини з ДЦП, які не билися, а демонстрували безконтактні показові вправи тхеквондо. Серед учасників були навіть спортсмени без кінцівок рук. Але вони непогано билися ногами.

– Плануємо й надалі підтримувати паратхеквондо на Вінниччині. Заняття бойовим мистецтвом допомагають спортсменам з особливими потребами знайти сенс життя і покращують їх стан здоров’я, – сказав керівник Вінницького обласного підрозділу Всеукраїнської ГО «Ніхто, крім нас» і голова правління БФ «Ніхто, крім нас-Вінниця» Петро Семенець.

На фото: Сергій Брушницький і чемпіон світу Антон Швецьтхекондо

SHARE