Цими вихідними у місті Гайсин (Вінницької обл.) Громадською організацією «Відділення НОК України у Вінницькій області»  було  проведено два власних заходи «Майстер клас з греко-римської боротьби»  та «Перший крок до Олімпу». Заходи відбувались в приміщенні спортивного залу  Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи.

   Майстер-клас провів Майстер спорту України з греко- римської боротьби Ілля Бугаєв. Це було надзвичайно видовищно. Юні борці з цікавістю  слухали розповідь  Майстра спорту та спостерігали за  демонстрацією  прийомів, а згодом і самі, докладаючи немало зусиль, долучились до їх виконання. Юні спортсмени отримали перший досвід  та багато позитивних вражень.

   У заході «Перший крок до Олімпу» взяло участь більше сотні борців. Майже для кожного з них це перші змагання та перший досвід.  Зал боротьби був наповнений безліччю емоцій. Хлопці дуже жваво підтримували один одного адже у боротьбі існує правило: «На килимі усі суперники, а за килимом друзі». Батьки та глядачі в свою чергу не шкодували оплесків та гучно вболівали за юних спортсменів.

   Метою таких заходів є залучення якомога більшої кількості дітей до занять  греко-римською боротьбою, адже це олімпійський вид спорту і  маємо надію, що згодом  хтось з нинішніх юних борців буде захищати честь нашої країни на Олімпійських іграх.

   Усі присутні отримали олімпійську атрибутику,  щиро дякували за чудові заходи, частинкою яких стали усі без винятку!

SHARE