16 грудня у залі боротьби Центрального міського стадіону Вінниці відбувся другий турнір «Перший крок до Олімпу». Змагалися 62 борці греко-римського стилю 2008 р.н. і молодші. Це були початківці, які починають свій шлях у спорті. Більшість з них записалися на боротьбу лише цієї осені. А найменшим був 4-річний Кирило Жульков.

       Турнір пройшов під патронатом відділення НОК України у Вінницькій області за підтримки спонсора – торгівельної марки «Королівський смак». На урочистому відкритті учасників привітала головний спеціаліст обласного відділення НОКУ Інна Бугаєва.

       Медалі розігрувалися аж в 20 вагових категоріях. Тому кожен юний борець отримав олімпійські сувеніри, грамоту, медаль і навіть новорічний подарунок! «Королівський смак» нагородив й бабусь – за підтримку майбутніх чемпіонів.

        -Займатися греко-римською боротьбою можуть навіть діти дошкільного і молодшого шкільного віку. Для початківців ми зробили пом’ягшення у правилах. Зокрема, діти боролися не до першої поразки, а до другої. Вони були розбиті на трійки, тому кожен потрапив у число призерів. Окрім того, малеча змагалася не у традиційній стійці, а на колінах. Це унеможливлювало травматизм, – прокоментував головний суддя турніру В’ячеслав Орлюк.

SHARE