Завтра, 18 травня, на стадіоні Центрального парку у місті Вінниці планують провести перше тренування Національної чоловічої збірної України з хокею на траві. Команда стане першим представником ігрових видів спорту на Вінниччині, що відновить свої тренування. Останніми роками Вінниччина твердо закріпилася в Україні зі статусом регіону з високим рівнем розвитку хокею на траві. Саме тому, до складу Національної команди входять представники вінницьких клубів «ОКС-ШВСМ-ЦОП» та «ШВСМ-Олімпія». Ці команди щорічно виступають у Чемпіонаті України та займають високі місця, зокрема й перші.

     В умовах карантину були забороненими командні тренування і кожен із гравців збірної займався самостійно, підтримуючи фізичну форму. Вінницькі колективи також тренувалися подібним чином. Представники клубу «ОКС-ШВСМ-ЦОП» зазначають, що тренер у онлайн-режимі скидав їм завдання, а також індивідуально у цьому ж форматі працював з кожним із гравців.

     Перше тренування збірної команди України планують провести за участю менше десяти гравців, що обумовлено ситуацією із легіонерами. До складу Національної команди входять гравці, що виступають за кордоном, зокрема в Італії, де ситуація із поширенням корона вірусної інфекції зараз є вкрай критичною. Саме тому, ці гравці на даний момент проходять двотижневу ізоляцію і зможуть долучитися до командних тренувань пізніше. Тренувальним процесом керуватимуть головний тренер Національної збарної Павло Мазур і його помічник Микола Касянчук.

     Щодо дотримання карантинних рекомендацій, то спортсмени будуть за ними стежити. У всіх гравців будуть маски або респіратори, у яких вони тренуватимуться. Також, для команди будуть введені обмеження щодо кількості людей в роздягальні. Одночасно там можуть перебувати не більше двох гравців. Будемо сподіватися, що найближчим часом ситуація в країні покращиться і спортсмени зможуть перейти до звичних тренувань.

Андрій МАКРУШИН 

SHARE