До загальноосвітної школи смт. Шпиків (Тульчинський район Вінницької області) 29 листопада завітала переможниця I юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, призерка чемпіонату Європи, учасниця Олімпіади-2016 в Бразилії Катерина Дерун.

Хоча відома легкоатлетка, метальниця спису мешкає у Броварах (Київська область), але народилася вона саме в Шпикові, де навчалася до 12 років. В 11 років Катерина Дерун почала займатися легкою атлетикою, а вже через рік, помітивши талант дівчини, її забрали до спортінтернату Броварів.

Катерина Дерун провела заняття з місцевими школярами в рамках Всеукраїнського проекту #Olympic Lab. Захід (а саме його розділу «олімпійський чат») відбувся за підтримки відділення НОК України Вінницької області. В ньому взяли участь голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін і представник відділення в Тульчинському районі Сергій Чепернатий. Відповідальний секретар відділення НОКУ Тетяна Шмаль розповіла школярам про особливості проекту #Olympic Lab.

Катерина Дерун провела кілька естафет та повідала про свої спортивні досягнення. Знаменита спортсменка провела автограф-сесію, причому розписувалася на спеціально виготовлених картках з власною фотографією. Катерині вручили подарунок від громади Тульчинщини, адже вона є прикладом для наслідування у місцевих спортсменів і не тільки.

Представники відділення НОКУ вручили колективу школи Шпикова комплект м’ячів. Всі учасники проекту #Olympic Lab отримали олімпійські щоденники, блокноти, ручки і браслети. Також провели олімпійську вікторину, переможці якої вигравали футболки.

_dsc0002 _dsc0005 _dsc0008 _dsc0015 _dsc0026 _dsc0028 _dsc0037 _dsc0041 _dsc0044 _dsc0048 %d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80

SHARE