Сьогодні, 8 червня, відбулося засідання виконкому відділення НОК України Вінницької області. Його вів голова відділення, дворазовий олімпійський призер з плавання Павло Хникін. Разом з ним до президії входили голова спортуправління ОДА, срібний олімпійський призер з велоспорту Сергій Чернявський і голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

На засіданні одноголосно була визначений кращий спортсмен Вінниччини в травні, який отримає традиційний грошовий сертифікат відділення НОКУ на три тисячі гривень. Це вінничанка Світлана Ахадова (колишнє прізвище – Римкевич). Вихованка Вінницьких ОСДЮШОР з веслування ім. Юлії Рябчинської і  ШВСМ привезла з етапів Кубку світу, які відбувалися в Дуйсбургу (Німеччина) і Рачице (Чехія) дві золоті медалі. Вона разом із веслувальницями інших міст здобула їх на байдарці-четвірці в складі збірної України – на дистанціях 500 та 200  метрів. Таким чином наш екіпаж здобув олімпійську ліцензію.

Також на засіданні розглядалися інші питання: надання матеріальної допомоги видатним спортсменам і тренерам, придбання спортивного одягу кандидату на Олімпійські ігри, проведення навчально-тренувальних зборів з хокею на траві і греко-римської боротьби та щодо нагородження призерів обласних конкурсів спортивної фотографії і спортивних журналістів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA фут 002 фут 005 фут 006

SHARE