Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004, 2005-2006 років народження відбувся у легкоатлетичному манежі «Колос» міста Вінниці відбувся протягом 10-11 січня. Також, паралельно відбулися відкриті змагання «Кубок Поділля».

     Загалом, на турніри прибули 320 спортсменів з 20 міст та районів області, а також із Житомирської, Хмельницької, Кіровоградської областей.

     «Одним із головних завдань турніру є відбір і формування збірної команди області на участь у Чемпіонаті України, що відбудеться у місті Сумах. В умовах змагальності краще проявляються задатки спортсмена і його здатність конкурувати на серйозному рівні», – розповідає Президент Федерації легкої атлетики Вінницької області Олена Бех.

     Легкоатлети змагалися в індивідуальних дисциплінах, а також робився загальнокомандний залік, за результатами якого і визначалися переможці змагань. У підсумку, командне перше місце здобула Вінницька спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики, другу сходинку вибороли представники дитячо-юнацької спортивної школи міста Хмільника, третє – міська дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Вінниці.

     За результатами виступів сформована збірна команда Вінницької області для участі в Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2003 року народження, що відбудеться протягом 27-29 лютого у місті Сумах.

     За перебігом цих змагань можете стежити на нашому сайті

Андрій МАКРУШИН

SHARE