У Білій Церкві (Київська область) пройшов Всеукраїнський турнір з хокею серед ветеранів «Літо» старше 50 років. На старт вийшли п’ять команд, серед яких був і вінницький «Патріот».

   Змагалися за коловою системою. Кожен матч тривав три періоди по 10 хвилин. До складу вінницького «Патріоту» входило 14 польових хокеїстів і воротар. Ця команда вже не раз брала учать у ветеранських змаганнях. Тому не дивно, що знову отримала запрошення.

   «Грати було важкувато, адже ми 3,5 місяці не стояли на ковзанах. А ось решта учасників були в ігровому тонусі, бо мали можливість тренуватися. Приміром, в Одесі і Києві вже кілька тижнів працює по дві ковзанки. Нагадаю, на обох вінницьких катках ще в березні злили лід, кататися і грати нам ніде. Але ми, незважаючи на це, виступили достойно», – каже капітан команди «Патріот» Ігор Замков.

   У стартовій грі вінничани переграли «Сіріус» (Київ) із рахунком 3:2. Далі «Патріот» подолав одеській «Катран» – 2:1. У наступному матчі наша команда була краще за сумчан – 3:1.

   «Рахунки могли бути й більшими, якщо б мали можливість хоча б пару тижнів потренуватися. До того ж чотири ігри в один день проводити важкувато», – прокоментував Ігор Замков.

   Таким чином за тур до фінішу вінницька команда гарантувала собі чемпіонство.

   У завершальній грі «патріоти» поступилися господарям майданчику «Саливонківським яструбам» – 1:2. За словами капітана, це сталося через накопичену втому і деяке розслаблення.

   Отже, перше місце посів «Патріот». До речі, торік він посів на аналогічному турнірі друге місце, позаду «Катрана». На другій сходинці – сумчани, на третій – білоцерковці.

   На урочистому нагородженні були й індивідуальні нагороди. Вінничанин Владислав Ільїних отримав приз «кращого нападника» турніру.

Михайло ШАФІР

SHARE