15 жовтня на стадіоні Вінницької школи № 35 відбувся другий матч пам’яті екс-директора «Ниви» 90-х років Петра Ничипоренка, також присвячений Дню захисника України. Він пройшов за підтримки голови обласної федерації футболу Ігоря Гатаулліна, голови обласної організації ФСТ «Колос» Сергія Татусяка, підприємців Олександра Джабраїлова, Володимира Житника і Василя Подоляна. А головним організатором поєдинку виступив голова РО ВФСТ “Колос” АПК України Родіон Юсумбелі.

– 20 років тому під керівництвом Петра Ничипоренка наша команда вищої ліги «Нива» виходила в фінал Кубку України, грала в єврокубках. Це була талановита і мудра людина, яка докладала всіх зусиль для піднесення вінницького футболу, – сказав Родіон Юсумбелі.

– Петро Ничипоренко був гарним спортивним організатором і чуйною людиною. Нестерпно жаль, що два роки тому смерть вирвала його з наших лав. Ми вирішили провести другий меморіал Петра Ничипоренка серед юнаків, щоб наступне футбольне покоління більше знало про відомих особистостей спорту минулих років, – каже відповідальний за розвиток футболу в обласній організації ФСТ «Колос» Олександр Віскер.

На меморіалі були присутні майстри спорту з футболу Володимир Дзюба – заступник голови обласної організації ФСТ «Спартак» і Ігор Коваль – директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова.

– Я добре знав Петра Ничипоренка. Це була душевна людина, яка повністю віддавала себе роботі. Змагання його пам’яті ми обов’язково будемо проводити щорічно. Далі плануємо запрошувати на них команди з інших районів чи навіть з інших областей, – сказав Володимир Дзюба.

На урочистому відкритті виступила вдова Петра Ничипоренка Катерина. Син Олександр і дочка Олеся не змогли прибути на меморіальне змагання.

– Петро Володимирович був людиною, яких не так багато в нашому житті. Вони багато віддають і дуже мало беруть в оточуючих. Чоловік був патріотом своєї країни, спорту і футболу. Серед іншого, він мріяв і робив все можливе, щоб у вінницьких спортшколах вирощували гарних футболістів для місцевої команди майстрів, а не запрошували їх з інших регіонів, – сказала Катерина Ничипоренко.

В меморіальному матчі зійшлися дві команди вихованців ОДЮСШ Блохіна-Бєланова 2004 р.н. Перший склад переміг з розгромним рахунком 4:0. Переможці отримали Кубок і спонсорські призи. Також обом командам вручили футбольні м’ячі.

%d1%84-005 %d1%84-013 %d1%84-014 %d1%84-024 %d1%84-028 %d1%84-029 %d1%84-031 %d1%84-034 %d1%84-036 %d1%84-037 %d1%84-038 %d1%86%d0%b5%d0%bd%d1%82%d1%80

SHARE