З 9 по 12 листопада у Вінниці провели Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Олександра Павловича Сівака, відомого вінницького воротаря «Ниви». Юнаки 2007-2008 р.н. за гарної погоди змагалися на стадіоні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.

   Меморіал відбувся за підтримки обласного відділення НОК України, обласної федерації футболу, спортуправління Вінницької ОДА, адміністрації ОДЮСШ Блохіна-Бєланова і депутата Вінницької міської ради Юрія Максименка. В турнірі взяли участь команди Києва, Тернополя Житомира, Бердичева (Житомирська область), вінницькі ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Грали за коловою системою в двох групах, після чого пройшли ігри плей-офф.

   Бронзові нагороди здобула команда ДЮСШ № 15 (Київ), яка перемогла в стиковому матчі «Прем’єр-Ниву» – 2:1. У вирішальному поєдинку за золото ОДЮСШ Блохіна- Бєланова здолала ДЮСШ Тернополя – 2:0.

   На урочистому закритті змагання Кубки і грамоти вручали директор ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль і депутат міської ради Юрій Максименко.

   – Турнір пройшов відмінно. Всі ігри були бойовими. Від змістовної гри отримали задоволення численні глядачі, – сказав Ігор Коваль.

   Нагороди отримали не лише призери, але й кращі гравці турніру (за амплуа). Кращим гравцем в складі переможців виявився 12-річний капітан ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Андрій Севостьянов.

   – Найскладнішим на турнірі був поєдинок на груповому етапі проти киян. Ми перемогли із мінімальною перевагою – 1:0. Єдиний гол забили з пенальті в першому таймі і змогли втримати цю перевагу, – каже Андрій Севостьянов. – Наша команда вже виграла три турніри, а мене вдруге визнали кращим гравцем змагання. Мрію стати професіональним футболістом.

SHARE