У суботу, в останній день зими, у місті Жмеринці в реконструйованому КП СОЗ «Юність» провели перші  за дванадцять років змагання з плавання серед дітей «Золоті рибки Жмеринки». Із привітальним словом до присутніх звернувся директор закладу Дмитро Кузів, який привітав гостей змагань, побажав успіхів юним спортсменам.

   «Сьогодні у змаганнях візьмуть участь 261 спортсмен шкільного і навіть дошкільного віку, які розіграють між собою 9 комплектів нагород», – сказав Дмитро Кузів.

   На відкриття завітав Заслужений майстер спорту України, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні, чемпіон Європи з плавання, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, який подарував спортсменам КП СОЗ «Юність» спортивне приладдя для занять плаванням.

   «Я хочу привітати усіх присутніх із початком змагань. Бажаю успіху спортсменам та подальших здобутків. Пам’ятайте, що здоров’я – це найголовніше, що є у людини. Вірте у свої сили та впевнено йдіть до мети і  тоді все у вас вийде. Мені дуже приємно сьогодні тут знаходитися і я радий, що молоде покоління має можливість займатися спортом у хороших умовах. Сподіваюся, що відтепер подібних змагань буде більше і ми частіше будемо зустрічатися», – сказав Павло Хникін.

   За хорошою спортивною традицією очільник регіонального олімпійського відділення провів рукою по воді басейну та схвально оцінив температуру води. На згадку про ці змагання Павло Хникін отримав футболку, яка символізує вступ до команди «Юність».

   Завершили урочисту частину відкриття спільним прослуховуванням гімну України. Після цього розпочалися перші запливи учасників…

Андрій МАКРУШИН

SHARE