Першого березня в приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулося вшанування місцевих спортивних зірок, які днями показали високі результати на престижних міжнародних змаганнях. Зокрема, Сергій Богачук в матчевій зустрічі у Харкові здолав чинного Олімпійського чемпіона Роніеля Іглесіаса Сотолонго (до 69 кг) і допоміг «Українським отаманам» в рамках Всесвітньої серії боксу сенсаційно перемогти фаворитів-кубинців – 3:2. А на чемпіонаті Європи з кульової стрільби в Угорщині вінничани здобули низку нагород. Зокрема, Павло Крепостняк і Богдан Кириленко посіли 2-е місце в командному заліку, Дмитро Мельник і Максим Бабушок – 1-е командне місце в двох дисциплінах, 2-е особисте місце посів Максим Бабушок, Вікторія Стецюра здобула 2 золоті нагороди в командному заліку, Людмила Василюк – також 2 золота в командному заліку.

– Надзвичайно приємно, коли за кордоном підіймається прапор України, лунає наш гімн. Тоді навіть наші вороги змушені вставати, адже ми перемогли! Зараз на змаганні в Угорщині змагалися півтисячі спортсменів з 47 країн Європи. Вінницьким стрільцям вдалося не лише здобути низку нагород, але й вибороти ліцензії на чемпіонат світу в Німеччині, – сказав Віктор Щерба.

Разом зі спортсменами вшанували їхніх тренерів – Миколу Маньковського і Леоніда Лоївського (бокс), Віктора Щербу і Дениса Мустафаєва (кульова стрільба). Нагородження проводили голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник і начальник облспортуправвління Сергій Чернявський. Також на заході були присутні голова відділення НОКУ Вінницької області Павло Хникін і заступник начальника облспортуправління Олександр Олійник.

– Мене переповнюють позитивні емоції від низки здобутих медалей на чемпіонаті Європи. А за Сергія Богачука ми дуже переживали у екранів телевізорів, коли він перемагав кубинця, олімпійського чемпіона. Ще кілька років тому не можна було повірити, що це взагалі можливо. Ваші здобутки мають особливу вагу – особливо зараз, коли наша країна переживає нелегкий період. Деякі політики ставлять під сумнів те, що українці можуть чогось досягнути. Приклад наших спортсменів переконує у зворотному, – сказав Валерій Коровій.

– Ви вписали себе, своїх тренерів та свої спортшколи в історію Вінниччини. Ми розуміємо ваші проблеми, особливо щодо фінансування. Будемо намагатися сприяти вам по максимуму, – сказав Анатолій Олійник, звертаючись до наших чемпіонів.

лук 006 лук 008 лук 009 лук 011 лук 012 лук 017 лук 026 лук 030 лук 033 лук 035 центр