Сьогодні, 29 січня, у ТЦ “Скайпарк” зустрілися обличчям до обличчя “Українські отамани” й “Китайські дракони”. Билися “на вагах” та поглядами.

Дійство відбувалося просто у холлі “Скайпарку” перед камерами та пильними поглядами вінничан. Присутніх зібралося багато — через велику кількість глядачів навіть зупинили екскалатор: люди стояли просто на сходах, а також поверхом вище.

Спортсмени спілкувалися з гладачами та роздавали автографи.

– Я думаю, що “Отамани” переможуть, – каже Костя, який щойно отримав автограф від українського спортсмена. – Сам я теж вже сім років займаюся боксом.

Перед зважуванням організатори матчу дали невелику прес-конференцію.

На те, що глядачі отримають від бою максимум задоволення сподівається президент Федерації боксу України у Вінницькій області Олег Алекса.

– Змагання такого рівня у нашому місті проводяться вперше, – говорить він. – В організацію матчу було вкладено великі зусилля. Надіюся, що він принесе вінничанам багато позитивних емоцій.

– Що таке бокс, я спробую сказати словами Хемінгуея, – говорить Голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський. – Щоб зрозуміти, що таке час, треба вистояти хоча б один раунд на ринзі.

– В Україні спорт зараз не в найкращому стані, – каже генеральний директор клубу “Українські отамани” Дмитро Гайструк.- Але завдяки зусиллям та бажанню багатьох людей: боксерів, тренерів, меценатів, проект продовжується. Уже завтра “Отамани” зустрінуться з серйозними, амбітними “Китайськими драконами”. Завтра переможе сильніший.

Менеджер команди “Китайські дракони” Юань Джихо каже, що йому сподобалася Вінниця, а його команда готова до завтрашньої зустрічі з “Отаманами”.

– Ми приїхали з міста Гуанчжоу, 30 годин були у дорозі, – каже він. – Вінниця гарне місто. Всесвітня серія боксу — це дуже високий рівень змагань. Ми готувалися до цієї зустрічі.

Боксери ставали на ваги, а потім дивилися одне одному у вічі. Виявилося, що українець Максим Фатич важить на 100 грамів більше за свого супротивника Ху Джиангуана — 51 кг 800 г. (категорія 52 кг).

Також на 100 грамів “обійшов” Віктор Віктор Славінський Шан Джуня з вагою 59 кг 600 г. (категорія 60 кг).

Вінничанин Сергій Богачук знову ж рівно на 100 грамів виявився тяжчим за Конга Венбіна 68 кг 400 г. (категорія 69 кг).

Денис Солоненко з Вінниці “обважив” Ші Гуонджуна на 700 грамів — 80 кг 800 г. (категорія 81 кг).

“Дракон” Жибао Вонг важить менше українського богатиря Віктора Вихриста на сім з половиною кілограмів: 97 кг 100 г проти 104 кг 600 г.

Про те, як проходила процедура зважування дивіться у відео:

За матеріалами: http://vn.20minut.ua/