За підтримки та участі відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області в місті Вінниці 2-3 жовтня відбулись відкриті змагання з веслування на байдарках та каное, присвячені пам’яті Заслуженого тренера СРСР Іванова А.М.

     Метою цих змагань було підвищення ролі фізичного виховання серед підростаючого покоління, популяризації цього виду спорту, підвищення майстерності спортсменів та виявлення перспективних веслувальників.

     «Сенсації не відбулось на цих змаганнях, результати були передбачувані, проте, не дивлячись на карантинні обмеження та труднощі сьогодення, добре, що такого роду заходи все ж таки відбуваються в області, оскільки для спортсменів найкраще тренування – це змагання», – зауважив президент Вінницької обласної федерації веслування на байдарках та каное Віктор Добротворський.

     У змаганнях брали участь юнаки та дівчата 2006-2012 року народження з міст Вінниці, Львова, Хмельницька, Тернополя, Новодністровська, Джулинки та Бершаді. Крім дистанцій 200 м в різних видах, спортсмени також долали дистанцію 2000 м.

     «Загалом в Вінницькій СДЮШОР займається трохи більше 260 дітей. Сподіваюсь, що кількість спортсменів буде збільшуватись, наразі цей вид спорту набуває популярності», – зазначив голова регіонального відділення НОК України Павло Хникін.

     Він нагородив переможців та призерів змагань дипломами та медалями відділення НОК України. Найкращі веслувальники були відзначені грошовими преміями та цінними подарунками від спонсора Вінницької обласної федерації веслування на байдарках та каное.

 

                                                                                                  Лана Свєтлова

SHARE