Міжнародний Олімпійський Комітет, Міжнародний Паралімпійський Комітет та Організаційний комітет Олімпійських та Паралімпійських ігор Токіо 2020 опублікували оновлений випуск Посібника заходів щодо проведення безпечних та успішних Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо (версія для спортсменів і офіційних осіб команд), з яким докладніше можна ознайомитись тут.

      «Токіо і Японія прийняли безпрецедентний виклик – організувати перші в історії відкладені Олімпійські та Паралімпійські ігри. Ми дякуємо їм за їхню величезну роботу в цьому відношенні і, як партнери, розуміємо величезну відповідальність, яку повинні взяти на себе всі учасники Ігор, щоб всі учасники і японське населення залишалися в безпеці. Ось чому ми створили Посібник, заснований на наукових даних, отриманих в ході поширення COVID-19, а також на кращому доступному нам медичному досвіді і заходах», – відзначив, говорячи про посібник, президент МОК Томас Бах.

     Новий Посібник містить більш детальну інформацію про заходи протидії пандемії, де одним із ключових оновлень є щоденне тестування як для спортсменів, так і для тих, хто регулярно з ними контактує, що буде мати вирішальне значення для мінімізації передачі і ризику неконтрольованого спалаху. Тестування буде використовуватися для загального скринінгу і для тих, хто буде ідентифікований як контактний з «позитивною» особою, а також для діагностики тих, хто буде відчувати симптоми COVID-19.

 

                                                                                                          Лана Свєтлова

SHARE