29 травня у Вінниці провели шаховий онлайн-турнір, присвячений відзначенню 182-ї річниці від Дня народження О.Д. Бутовського.  Змагання пройшли під патронатом відділення НОК України у Вінницькій області.

   Нагадаємо, Олексій Дмитрович Бутовський був членом першого складу і одним із засновників Міжнародного олімпійського комітету та сучасного Олімпійського руху, генерал-лейтенантом, викладачем Полтавського кадетського корпусу та спортивним функціонером.

   На старт вийшли 39 спортсменів-інтелектуалів – від дошколяриків до старшокласників. Найкращі результати показали учасники вищої ліги Дитячої онлайн-ліги України в складі клубу «Романтик» – Владислав Пюро, Богдан Станіславський, Іван Крамаренко, Володимир Шафір.

   Організатори підготували дюжину основних нагород (в загальному заліку, до 8, до 10 років та серед дівчат) та Кубок головному переможцю, яким став Владислав Пюро. Також всі без винятку учасники змагання отримають спортивні книжки та олімпійські сувеніри відділення НОКУ. Деяким призерам вже вручили нагороди під час першого тренування після послаблення карантину.

   У клубі «Романтик», що по вул. 600-річчя, 6 у Вінниці, діє філія шахово-шашкової МДЮСШ № 6. У ній шахами безкоштовно займаються близько півсотні юнаків і дівчат.

Михайло ШАФІР

 

SHARE