В рамках Європейського тижня спорту в Вінницькій області були організовані та проведені Олімпійські уроки #BeActive в школах Лука-Мелешківської територіальної громади, на які були запрошені почесні гості, а саме: голова відділення, двічі срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін, начальниця відділу освіти Лука-Мелешківської сільської ради Лариса Маціпура, а також голова районного відділення ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі.

     Уроки в кожній школі відрізнялися форматами проведення, чим були цікаві та нікого не залишили байдужими. Так, наприклад, в Лука-Мелешківському загальноосвітньому закладі-ліцеї Павло Хникін зустрівся з учнями 4-го класу, послухав вірші від них на спортивну тематику, подивився руханку, яку діти підготували саме до Олімпійського уроку, а також, в свою чергу, розповів цікаві історії зі свого дитинства та юності, як спорт допомагав вирішувати життєві питання та мотивував ставати сильнішим.

     В Хижинецькому ліцеї учні другого класу теж визвали у гостей шквал позитивних емоцій своєю зарядкою, а також послухали розповідь Олімпійця, чому варто займатись спортом, багато рухатись та обов’язково відвідувати уроки фізичного виховання.

     І наостанок здивували школярі Сокоринецького ліцею, які зробили справжнє спортивне свято. Діти урочисто вийшли з олімпійським вогнем та олімпійським прапором, взяли участь в різноманітних естафетах та перетягуванні канату. В результаті змагань перемогла найголовніша олімпійська цінність – дружба.

     По завершенню олімпійських уроків всі школярі отримали олімпійські щоденники, зошити, сертифікати учасника Олімпійського уроку та прапорці від Національного олімпійського комітету України.

                                                                                                 Лана Свєтлова

SHARE