2015 рік – вирішальний у плані підготовки і здобуття путівок на Олімпійські ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Якими є олімпійські шанси провідних вінницьких спортсменів, розповів перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету Вінницької області Олександр Олійник:

– Вінниччина не пасе задніх у спорті вищих досягнень. В 2014 році 12 наших спортсменів офіційно вважалися кандидатами на участь у Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Сподіваємося, що в 2015 році їх буде не менше десяти. Головними претендентами на участь в найближчій Олімпіаді є боксер Микола Буценко (учасник команди Всесвітньої серії боксу «Українські отамани), стрибунка у воду Анна Письменська і легкоатлетка Коба Джойс. Також очікуємо, що свій потенціал розкриє велосипедист Владислав Креминський – якщо не потрапить на цю Олімпіаду, то на наступну – обов’язково.

Як нагадав Олександр Олійник, нині на Вінниччині працює 63 ДЮСШ. У них спортом займається близько 20 тисяч дітей. Проблемою є те, що з 2015 року фінансування всіх спортшкіл лягає на місцеві бюджети. Тож гостро повстало питання збереження мережі ДЮСШ.

Анна Письменська
Анна Письменська
Коба Джойс
Коба Джойс
Владислав Креминський
Владислав Креминський
Микола Буценко
Микола Буценко