11 березня у Вінниці, в СК «Нокаут», відбувся відкритий турнір «Олімпійські весняні краплинки» з художньої гімнастики. Його провели відділення НОК України у Вінницькій області спільно з ДЮСШ «Темп».

За медалі змагалися 160 учасниць. Це були представники чотирьох команд з Києва (ДЮСШ № 25, ДЮСШ № 18, «Олімп» і «Мегаджим» і три – господарів (ДЮСШ «Темп», МДЮСШ № 1, СК «Віртуоз»). Судили турнір тренери цих же колективів.

На килим виходили і початківці (від трьох років), і досвідчені 14-річні кандидати у майстри спорту.

– Це один з перших стартів сезону за новими правилами. Кожні чотири роки після Олімпіади вони змінюються. В лютому ми побували на семінарі, який проводила Федерація гімнастики України, і дізналися про нововведення. Зокрема, змінилася система суддівства. Тепер бригади окремо оцінюють різні елементи: артистизм, роботу з предметом, виконання тощо. Раніше оцінку за все виставляли в сумі, – каже тренер ДЮСШ «Темп», головний суддя змагань Ірина Орлюк.

Окремо визначалися кращі в 13 категоріях. За словами Ірини Орлюк, вінничанки практично ні в чому не поступалися столичним гімнасткам. Командного заліку не було. Призерки в особистому заліку отримували медалі, грамоти і цінні призи.

В церемонії нагородження взяла участь відповідальний секретар відділення НОК України Вінницької області Тетяна Шмаль.

– Змагання «Олімпійські весняні краплинки» ми проводимо вперше. Художня гімнастика – чудовий олімпійський вид спорту, який ми й надалі будемо підтримувати. Тим більше, що вінницькі гімнастки останніми часом суттєво прогресують; серед них вже є призерки чемпіонатів України, – сказала Тетяна Шмаль.

Гості залишилися задоволеними організацією і прийомом.

Киянка Катерина Чибізова привезла на турнір 6-річну дочку Віолетту.

– У Вінниці ми вперше. Сподобався зал – теплий, комфортний, красиво оформлений. Тут зручно і готуватися і до змагань, і виступати, – сказала Катерина Чибізова.unnamed (11) unnamed (29) unnamed (24) unnamed (17) unnamed (14) unnamed (10) a 111 a 100 a 086 unnamed (22)

SHARE