Раді повідомити, що цього року Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» стартував! Взяти участь може будь-яка школа міст та селищ Вінницької області, а трійку фіналістів буде запрошено у Вінницю.

     Метою заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля, виховання дружби, поваги та взаєморозуміння.

     Захід відбудеться в два етапи, що включають такі складові: освітню, культурну та спортивну.

     I етап:

  • Презентація команди (назва, емблема, девіз) – від 3 до 5 хвилин.
  • Конкурс малюнку в форматі А-3 на тему «Олімпійські ігри Токіо – 2020».

     II етап:

  • Комбінована естафета.
  • Рухлива гра – волейбол.

     Таким чином відділення НОК України у Вінницькій області сприяє формуванню свідомості учнів щодо важливості та необхідності занять фізичною культурою і спортом, адаптуванню до здорового способу життя, збагаченню знаннями учнів щодо олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, біографій видатних спортсменів, формуванню уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні.

     Фінал відбудеться в «Міжнародний день захисту дітей», а саме – 1 червня об 11.00 на стадіоні в центральному міському парку ім. М. Леонтовича.

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE