«Олімпійський урок #BeActive» відбувся на спортивному майданчику Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вінницької міської ради» міста Вінниці. Провів його голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», заслужений майстер спорту з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін. В уроці взяли участь учні 2Б та 4Б класів, загалом – 56 дітей.

   На початку до школярів звернувся учитель фізичної культури Вадим Даніловський, який розповів про те, що в Україні відзначають День фізичної культури і спорту і що в рамках цього свята до них завітав Павло Хникін. Після цього він провів для учнів зарядку. Далі ще один учитель фізичної культури Зорислава Шинкарук запропонувала дітям виконати ритмічні вправи під музику. По завершені руханки Павло Хникін роздав кожному учневі маленькі прапорці із зображеннями Державного прапора України та логотипом Олімпійського уроку «#BeActive».

   Далі школярів запросили присісти на лавочки, де вони могли поспілкуватися із очільником регіонального олімпійського осередку Вінниччини. Олімпійський призер розповів їм про те, як сам став спортсменом, як тренувався. Особливу увагу звернув на характер, який потрібно у собі вибудувати, згадуючи як змагався зі спортсменами, що були сильнішими від нього. Павло Хникін сказав, що потрібно не боятися труднощів, а ставити собі за мету перемогти тих, хто має перевагу над тобою.

   «Не потрібно думати про те, що ти цього ніколи не зможеш. Коли так думати, то і справді нічого не вийде. Потрібно мріяти і докладати зусиль. Якщо кожного дня ви трохи додаєте у своїх тренуваннях, роботі, то тоді побачите результат», – зазначив олімпієць.

   Після розмови кожний школяр отримав подарунок від Національного олімпійського комітету України та отримав змогу зробити фото з Павлом Хникіним.

https://www.facebook.com/watch/?v=322531048817860

SHARE