Голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін та Майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця ХХХІ Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро Олена Колеснічекно завітали до комунального закладу «Гімназія №24 Вінницької міської ради» у рамках Всеукраїнського проекту серед дітей та молоді «Олімпійський урок #BeActive» в рамках Європейського тижня спорту. https://www.facebook.com/watch/?v=630624754245420

   У заході взяли участь представники трьох четвертих класів із загальною кількістю дев’яносто дітей. Павло Хникін поспілкувався із ними, розповівши про власні тренування, про спортивну кар’єру. Олімпієць дав дітям поради, як досягти успіху: «Потрібно багато працювати над собою і щодня намагатися додавати у тренуваннях і покращувати результат».

   Школярам роздали футболки із написом «#BeActive» і у них вони зробили зарядку, яку провела Олена Колесніченко. Діти виконували вправи під рухливу музику, повторюючи за легкоатлеткою.

   Насамкінець, школярам вручили подарунки від Національного олімпійського комітету України із олімпійською символікою.

Андрій МАКРУШИН

 

SHARE