Урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні відзначили на стадіоні ФК «Нива» у місті Вінниці 11 вересня. На заході були присутніми голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна, заступник голови Вінницької обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Чернявський, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, олімпійці Вінниччини, ветерани спорту, директори спортивних закладів Вінницької області.

   До присутніх із вітальним словом звернувся Сергій Борзов. Зазначив, що йому дуже приємно знаходитися тут, поряд із олімпійськими призерами, чемпіонами світу та Європи. Голова Вінницької ОДА підкреслив, що спорт – це престиж держави. https://www.facebook.com/watch/?v=1775672722581922

   «У цьому році сталася серйозна «травма», яка полягає у поширенні коронавірусу та запровадження карантину, через який перенесли Олімпійські ігри на наступний рік. Але я впевнений, що ми вийдемо із цієї ситуації. У нас є тренери, який ми дуже поважаємо і в яких ми віримо та завдяки яким маємо можливість виступати та вмикати Гімн Держави на міжнародній арені», – сказав Сергій Чернявський.

   У рамках Дня фізичної культури та спорту в Україні було проведено «Олімпійський урок #BeActive» – Всеукраїнський проект серед дітей та молоді у рамках Європейського тижня спорту. Присутні мали змоги оглянути стенди, на яких були зображені олімпійці Вінниччини та поспілкуватися із головою ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павлом Хникіним.

   На урочистостях присутнім спортсменам, керівникам спортивних закладів, тренерам, олімпійцям вручили грамоти Вінницької обласної державної адміністрації, а також грамоти управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації.

   Для гостей підготували розважальну програму. Показові виступи продемонстрували вихованці комунального закладу «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа зі складно-координаційних видів спорту», вихованці Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділення карате кіокушинкай під керівництвом тренера вищої категорії Олександра Вихованця та Олександра Гончаренка, вихованки міської дитячо-юнацької спортивної школи №1 – програма кандидатів в майстри спорту. Перед гостями виступили група підтримки спортивного клубу «Вінницькі Вовки» «Wolves Cheerleaders», вихованці найкращих танцювальних студій міста сучасного танцю: 3Z, SoulDance та Sharm-S. Завершив програму Олександр Онофрійчук відомою піснею «We are the Champions».

   Наостанок усі присутні зробили спільне фото на фоні банера Національного олімпійського комітету України.

 

SHARE