Спортивні змагання «Тростянеччина обирає здоров’я» були проведені у рамках заходу «Олімпійський урок-2020 # BeActive в Україні» у центральному парку міста Тростянець Вінницької області сьомого вересня. На заході були присутніми голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, голова Федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь, голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади Людмила Червонецька.

   У спортивних змаганнях взяли участь шість команд, сформованих напередодні. Це представники навчальних закладів міста, селищної ради, музичної школи, спортивного комплексу: «Позитив», «Спортивні викрутаси», «Музиканти», «Лідер» і дві команди з назвою «Адреналін».

   На урочистому відкритті змагань Павлу Хникіну та Сергію Дусю традиційно вручили свіжоспечені короваї та сувеніри на згадку про поїздку. Спортсменів та гостей заходу розважали піснями, а також запропонували їм долучилися до проведення спільної зарядки під ритмічну музику. Настрій піднімали демонстрацією флешмобу, який підготували місцеві школярі та показовими виступами юних баскетболістів.

   На відкритті змагань вручили грамоти місцевим ветеранам спорту, а також спортсменам, які представляли Тростянецьку селищну раду на Обласних спортивних змаганнях Вінниччини-2020, де посіли друге загальнокомандне місце. Нагородження проводив Павло Хникін та голова Тростянецької об’єднаної територіальної громади Людмила Червонецька.

   Після урочистої частини кожна із команд отримала свій маршрутний лист, у якому вказувалося місце, до якого вони попрямують, щоб виконати завдання у рамках змагань. Загалом, до програми спортивних змагань входило шість дисциплін: «Візитівка», «Дартц», «Комбінована естафета», «Конкурс капітанів», «Збери пазл», «Перетягування канату».

   Також, у рамках заходу голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін провів для учнів сьомого класу Тростянецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 та №2 «Олімпійський урок».

   Олімпієць розповів про власний спортивний шлях, про свої тренування і виступи на міжнародних змаганнях. Розповів про те, як саме розпочав займатися плаванням. Особливу увагу звернув на спілкування зі школярами, розповідаючи їм про те, наскільки важливо вірити у себе та власні сили.

   «Дуже шкода вкласти велику працю у становлення себе як спортсмена і потім це все залишити. Краще додати ще зусиль і ставати сильнішим. Це захоплює і змушує рухатися далі», – зазначив олімпієць.

   Зробив акцент також і на тому, що вже треба планувати своє майбуття, ставити собі певні плани і виконувати їх.  «У вас немає перешкод. Потрібно мріяти і кожний день робити маленький крок на зустріч своїй мрії», – додав плавець.

   Насамкінець Павла Хникіна попросили розповісти про ті емоції, які він відчував, виступаючи на Олімпійських іграх. Після цієї розповіді він роздав школярам сувенірну олімпійську продукцію від ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» та сфотографувався із усіма охочими.

   Якраз у цей час відбувався заключний етап спортивних змагань, який полягав у перетягуванні каната. Перемогу у цій дисципліні отримала команда «Спортивні викрутаси», яка у підсумку стала першою й у загальнокомандному заліку. Друге місце у змаганнях виборола команда «Лідер», а третю сходинку посіла команда «Позитив». Учасники і призери змагань отримали грамоти і подарунки.

SHARE