Олімпійський урок у Хмільнику пройшов 19 вересня. Він відбувся на базі Центру професійно-технічної освіти. Але у спортивному заході взяли участь не лише вихованці цього навчального закладу, але й учні 7-11 класів зі всіх чотирьох міських шкіл. Загалом на зустріч із олімпійцями завітали близько 250 дітей. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

   На спортивному святі були присутні заступник міського голови Хмільника Андрій Сташко, директор Центру професійно-технічної освіти Анатолій Дем’янюк, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської ради Віталій Пачевський, ветерани спортивної галузі, діючі майстри і кандидати у майстри спорту. Олімпійський урок проводила срібна призерка Олімпіади із веслування Ніна Уманець і дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін. Перед цим організатори розповіли історію Олімпійських ігор та показали відеоролики на тему виступів зіркових гостей.

   Ніна Уманець поінформувала про особливості олімпійського руху і взагалі Олімпіад. Павло Хникін розповів про початок своєї спортивної кар’єри та поділився секретами успіхів.

   Всі учасники уроку отримали на згадку олімпійські сувеніри. Представнику відділення НОКУ у Хмільнику Віталію Пачевському вручили комплект футболок, браслетів, значків із символікою олімпійського уроку. Також від імені НОК України гості вручили комплект м’ячів для навчального закладу.

SHARE