Олімпійський урок відбувся у Немирівській ЗОШ-гімназії №1, в якому взяли участь учні другого, двох шостих та дев’ятого класів. Загалом на урок завітали близько 100 дітей. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

     Розпочався урок із флешмобу у вигляді ранкової зарядки. Діти з усмішками на обличчях робили вправи та заряджались спортом.

     Продовження заходу в актовій залі супроводжувалось цікавою розповіддю головою регіонального відділення та двічі срібним призером олімпійських ігор в Барселоні Павлом Хникіним про початок своєї спортивної кар’єри та про рух до омріяних цілей. Крім того, була проведена вікторина на олімпійську тематику. Школярі, які надали вірну відповідь, отримали сувенірні подарунки та футболки від НОК України. Також всі учасники уроку отримали на згадку олімпійські щоденники, зошити, розклад уроків, ручки та значки із символікою олімпійського уроку. А спільне фото на згадку викликало в учнів бурхливі емоції.

                                                                                                 Лана Свєтлова

SHARE