Сьогодні, 12 вересня, у Вінницькій школі-гімназії № 30 відбувся Олімпійський урок. Його проводили знані місцеві спортсмени: веслувальниця Світлана Ахадова, яка посіла четверте місце на Іграх-2016, і дворазовий срібний Олімпійський призер з плавання, голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін.

Світлана Ахадова сказала, що їй приємно бути наставником і прикладом для інших.

– Шкода, що мені трохи не вистачило на Олімпіаді до медалі. Але й так приємно, що на мене вже рівняються, – сказала Світлана Ахадова.

Світлана розповіла про свій шлях у великому спорті. Знана    веслувальниця наголосила дітям, що потрібно плідно працювати, щоб досягти вагомих результатів.

– У спорті виховуються гарні якості – наполегливість, впевненість в собі, які завжди згодяться в житті, – додала учасниця Олімпіади в Ріо.

Павло Хникін подарував навчальному закладу сувенірну продукцію для проведення олімпійської вікторини. І порадив дітям займатися спортом та боротися за підкорення його вершин.

– Практично кожен спортсмен може стати олімпійським чемпіоном, якщо буде працювати над самовдосконаленням, – наголосив Павло Хникін.

Керівник методичного об’єднання вчителів школи-гімназії № 30, майстер спорту з велоспорту Олена Костюк розповіла, що протягом Олімпійського тижня у її навчальному закладі відбудуться змагання з різних видів спорту між класами і паралелями. До речі, 30-у школу Вінниці нещодавно закінчили відомі спортсмени, чемпіони України: Ганна Панченко (спортивна акробатика) і Антон Лімонов (настільний теніс).

Павло Хникін повідомив, що саме в 30-й школі було відкрито Олімпійський тиждень на Вінниччині. В його рамках в найближчі дні Олімпійські уроки пройдуть в кількох школах міста над Бугом та районах області.

1 2 unnamed unnamed-1

 

SHARE