18 вересня у Вінницькому торговельно-економічному інституті зустрічали знаного гостя – голову відділення НОК України у Вінницькій області, дворазового срібного олімпійського призера з плавання, учасника чотирьох Олімпіад, заслуженого майстра спорту Павла Хникіна. Він провів зі студентами Олімпійський урок. Також на заході були присутні інші відомі в минулому чемпіони – майстер спорту із плавання Вікторія Головкіна (викладач фізвиховання ВДПУ) і майстер спорту із боксу Олександр Гуренко (екс-голова спорткомітету Вінницької міської ради).

   Павло Хникін торкнувся початку свої спортивної кар’єри. Він виріс у звичайній родині, не дуже заможній. Тому спочатку навіть плавки і сумки у майбутнього чемпіона були зшиті маминими руками. А не «адідасівські», як у конкурентів. Наполеглива праця далася взнаки: в 18 років Павло Хникін увійшов до національної збірної і тримався там аж до 35 років.

   Згадували наставника Павла Хникіна – Анатолія Корчинського. Йшлося про те, ще він був багатим на творчі ідеї, які допомагали молодому спортсмену досягати висот. Павло Хникін розповів й про свою спортивну родину. До речі, його дружина Світлана – майстер спорту із плавання. Особливу увагу у своїй промові Павло Вікторович приділив
агітуванню за здоровий спосіб життя. Він пояснював молодим людям, що це, серед іншого, позитивним чином вплине на гени їхніх майбутніх дітей. Радив обов’язково робити ранкову зарядку, бігати тощо.

   Олімпійський призер відповів на всі запитання студентів і викладачів. На завершення учасники Олімпійського уроку отримали подарунки НОК України – ручки і блокноти.

SHARE