По всій Україні проводяться Олімпійські уроки, а особливо приємно, коли вони відбуваються у найвіддаленіших її куточках. Так, голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін завітав до Поташнянської школи-гімназії Бершадської міської ради, в якій навчається 111 учнів.

     «Діти до останнього моменту не вірили, що до них має завітати Олімпієць, – поділилась враженнями директорка школи Наталія Соболєва, – і щодня підбігали та запитували чи це не розіграш. Мабуть, тому що ще ніколи до нашої школи ніхто не навідувався із славетних спортсменів».

     А зустріч відбулась завдяки запрошенню нового вчителя з фізичного виховання Сергія Сировця, який сам є кандидатом в майстри спорту України з легкої атлетики, привніс нові ідеї та зацікавив дітей активно займатись спортом, вести здоровий спосіб життя та вирішив надихнути їх зустріччю з видатним вінницьким плавцем.

     Павло поділився життєвим досвідом та надав поради, як завжди треба бути наполегливими, йти до своєї омріяної цілі та досягати успіху. Також діти з радістю взяли участь в олімпійській вікторині та ті, хто давали вірні відповіді, отримували футболку з гаслом «Спорт – це круто!». Всі діти отримали олімпійські щоденники, зошити, сертифікати учасника «Олімпійського уроку», автограф призера Олімпійських ігор, фото на згадку та мега позитивні емоції.

     Дуже приємні враження отримав і Павло Хникін, тому що в школі приділяється важлива увага здоровому харчуванню та відкриттю при школі спортивних секцій. Також на початку старту «Олімпійського уроку та олімпійського тижня» ранкову зарядку разом із дітьми робили вчителі та директорка школи. Спортивний зал та стадіон дійсно вразили своєю сучасністю та комфортом. Все це стало можливим завдяки небайдужості керівництва закладу. Проте, лише не вистачало комплекту м’ячів, які із радістю надало відділення НОК України. В результаті зустрічі було домовлено відкрити в школі «Олімпійський куточок» та запросити інших спортсменів для проведення олімпійських заходів.

 

                                                                                                Лана Свєтлова

SHARE