Сьогодні, 20 вересня, у Вінницькій школі № 23 відбувся Олімпійський урок учасника Ігор-2016 і боксерської команди «Українські отамани» Дениса Солоненка. Захід організували за підтримки відділення НОК України Вінницької області. Він розпочався урочисто. Олімпійські прапор і факел внесли кращі спортсмени школи, після чого пролунав гімн України. На великому екрані діти переглянули стрічки про досягнення українських спортсменів в Ріо, про вінницьких олімпійців і їхніх тренерів. Відповідальний секретар відділення НОКУ Тетяна Шмаль нагородила Дениса Солоненка за його досягнення, а шкільній громаді вручила олімпійські сувеніри і атрибутику. Сам олімпієць подарував комплект м’ячів учням школи № 23.

23-річний Денис Солоненко розповів про те, що він розпочинав в дитинстві з футболу, баскетболу та легкої атлетики і лише згодом перейшов на бокс. За словами відомого спортсмена, його найбільшим вболівальником є бабуся, яка палко підтримує його й зараз. Олімпієць відпочив після Ігор, вже розпочав тренуватися, бо прагне захистити своє звання чемпіона України.

– Останнім часом я провів вже три Олімпійські уроки у вінницьких школах. Мені дещо незручно від такої уваги. Легше навіть відбоксувати в ринзі, ніж знайти відповідні слова для дітей, щоб зацікавити їх займатися спортом. Водночас запрошення на такі заходи додає мені впевненості в обраному спортивному шляху, – сказав Денис Солоненко.

Вчитель кафедри фізичної культури школи №23 Інна Денисюк повідомила, що під час Олімпійського тижня в її навчальному закладі відбулися змагання з волейболу і футболу. А також в парку Дружби народів пройшли шкільні Малі олімпійські ігри. Вони складалися з велоперегонів, естафет на піску, змагань з міні-футболу тощо. Учасники малих Олімпійських ігор отримали можливість безкоштовно спробувати свої сили у канатному парку.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

15

 

 

 

 

 

16

SHARE