Головна Олімпійський тиждень та олімпійський урок

Олімпійський тиждень та олімпійський урок

Загальні положення

  1. Олімпійський тиждень та Всеукраїнський Олімпійський урок – це всеукраїнські та обласні спортивно-видовищні заходи, спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні та області, які проводяться в навчальних закладах.
  2. Організаторами Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку у Вінницькій області виступає Громадська організація відділення національного олімпійського комітету України у Вінницькій області, департамент освіти і науки облдержадміністрації, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, федерації з олімпійських видів спорту, ФСТ та відомства, обласний центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» та «Інваспорт».
  3. Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є спортивно-видовищні заходи, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, конкурсів, пов’язаних з розвитком та пропагандою олімпійського руху.

Проведені заходи

Активний Європейський тиждень на Вінниччині

     В цьому році в рамках Європейського тижня спорту по всій країні проходять Олімпійські уроки і на завершення тижня відділенням Національного олімпійського комітету...