nocvn56287

В школі с. Рів (Жмеринський район) Вінниччини відбувся Олімпійський тиждень. В його рамках пройшли різноманітні спортивні заходи. Наприклад, патріотичний велопробіг навколо сусідніх сіл із покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Олімпійський тиждень 11 вересня фінішував шкільною спартакіадою просто неба, на березі ріки Рів. Вона пройшла за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

Діти каталися на спортивному катамарані і взяли участь у різних конкурсах і розвагах: стрибках зі скакалкою і в довжину, дартсі тощо. Також школярі поласували смачною рибною юшкою, яку зварили за допомогою педагогів.

– Наша школа є малокомплектною. В ній навчаються лише 49 дітей. Але ми намагається приділяти спорту якомога більше уваги і навчальний час, і у позаурочний, – розповів директор Рівської загальноосвітньої школи Микола Левківський.

– В спорті лідерами у нас є представники старшого покоління, які й досі займаються ігровими видами. В першу чергу популярністю в селі користуються футбол, волейбол і трохи менше баскетбол. Рівські команди регулярно беруть участь в районних змаганнях, нерідко з успіхом. Ветерани спорту передадуть досвід молодшому поколінню. В першу дякуємо ентузіасту Михайлу Рожку, який з приходом на посаду вчителя фізкультури значно пожвавив спортивну роботу, – сказав Рівський сільський голова Святослав Горбачов. – Спортивна база в селі – на достатньому рівні. В школі є гарний спортзал з баскетбольними щитами, волейбольною сіткою і тенісними столами. На футбольному полі грають не лише наші команди, але й колективи з інших сіл. А м’ячами нас забезпечують меценати.

На захід завітав дворазовий срібний олімпійський призер, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін. Від провів Олімпійський урок для школярів, відповів на їхні запитання. Павло Хникін нагородив призерів шкільної спартакіади, подарував навчальному закладу комплект з 5 м’ячів і олімпійські сувеніри для всіх учнів. Уславлений спортсмен залюбки фотографувався з усіма та дав кожному взяти в руки свою олімпійську медаль зі справжнього срібла.

nocvn56272 nocvn56273 nocvn56274

nocvn56282 nocvn56283 nocvn56284 nocvn56285 nocvn56286 nocvn56275 nocvn56276 nocvn56277 nocvn56278 nocvn56279 nocvn56280 nocvn56281