25 березня у Вінницькій школі-гімназії № 30 ім. Шевченка відбулася незвична педагогічна рада на тему «Формування правомірної поведінки особистості». На неї були запрошені інспектор Вінницького відділу поліції, майор поліції Інна Михайловська і дворазовий срібний призер Олімпіад з плавання, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

Доповідь зробила заступник директора з виховної роботи школи-гімназії № 30 ім. Шевченка Ганна Кравчук. Серед іншого, вона повідомила, що останніми роками неухильно збільшується кількість учнів, які відвідують гуртки і спортивні секції – нині це 57 % школярів. В самій 30-й школі діють 63 гуртки. За словами пані Кравчук , юні спортсмени добре організовані, до того ж у порівнянні з однолітками у них менше часу залишається на усілякі  дурниці.

Інна Михайлівська навела статистику правопорушень, скоєних з неповнолітніми – торік у Вінниці їх було зареєстровано 100. Павло Хникін розкрив тему важливості залучення учнів у позанавчальний час до спортивних гуртків і секцій, як один із методів профілактики підліткової злочинності. Олімпійський призер наголосив на необхідності з боку адміністрації шкіл і педагогів підтримки юних спортсменів. Мовляв, щоб вони отримували за перемоги на престижних змаганнях певні бонуси в своєму навчальному закладі. Також Павло Хникін звернув увагу на тому, що у юних чемпіонів мають бути пільги для вступу до місцевих вишів. Поки що цього немає, і спортивні зірочки після завершення школи нерідко вимушені залишати рідне місто.

1 2 3 4 5 6 7 23 хникин центр