nocvn56351

18 вересня у Вінницькій гуманітарній гімназії № 1 відбулася зустріч з дворазовим олімпійським призером з плавання Павлом Хникіним. На олімпійський урок були запрошені учні 10-х класів і вчителі фізичної культури. Уславлений спортсмен, який нині очолює відділення НОК України Вінницької області, відповів на численні запитання. Дітей в першу чергу цікавило, як почати вести здоровий спосіб життя. Також школярі питали Павла Хникіна, як він спромігся досягти висот у плаванні і став заслуженим майстром спорту.

Наприкінці заходу голова відділення НОК України Вінницької області по традиції подарував гімназії набір футбольних і волейбольних м’ячів, а кожному учаснику зустрічі – олімпійський сувенір.

Як виявилося, Вінницька гуманітарна гімназія № 1 не «пасе задніх» у спорті.

– Гімназія регулярно бере участь в міських комплексних змаганнях серед загальноосвітніх навчальних закладів. Ми постійно входимо до десятки найкращих. Учні гімназії № 1 займаються у різних спортивних гуртках, в тому числі й плаванням у місцевій ДЮСШ. Серед наших вихованців є навіть плавці-призери всеукраїнських змагань, – розповів вчитель фізвиховання гімназії № 1 Віктор Мотричук.

nocvn56348 nocvn56349 nocvn56350