Сьогодні, 23 січня, у Вінниці урочисто підняли Державний прапор України і прапор Національного олімпійського комітету України на честь ХVI зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю – 2023.

     На події були присутні титуловані вінницькі спортсмени: бронзова призерка Олімпійських ігор в Афінах й Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Ганна Балабанова, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Пекіні та Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Андрій Ковенко, срібний призер Олімпійських ігор 2000 року у Сіднеї, чемпіон світу з велосипедного спорту Сергій Чернявський. Також у заході взяли участь вихованці та тренери-викладачі міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

     Вадиму Адамчуку  – учаснику І Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, рекордсмену України з легкої атлетики  – була надана честь підняти Олімпійський прапор.

     До церемонії підняття прапору також долучився голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер з боксу –  Сергій Краєвський.

     Після урочистої частини заходу юні вихованці спортивних шкіл отримали сувеніри від відділення НОК України у Вінницькій області та солодкі подарунки від комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

                                                                                                        Лана Свєтлова

SHARE