З 23 по 25 травня у Вінниці відбувся 9-й міжобласний турнір з футболу «Олімпійський первоцвіт». Юнаки 2005 – 2006 р.н. грали на стадіоні «Юність» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Це були перші офіційні змагання в 2016 році для юних футболістів. Їх підтримали відділення НОК України Вінницької області, обласна федерація футболу і спорткомітет Вінницької міської ради.

На урочисте відкриття турніру завітали директор Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної Світлана Мосійчук і представник міського спорткомітету, майстер спорту з самбо Євген Лигін. Вони привітали юних спортсменів і побажали їм перемог.

В змаганнях взяли участь шість команд. Всі вони представляли Вінницю. Це були ФК «Олімпієць», ФК «Вінниця» і по дві команди ДЮСШ «Темп» і «Мрія» палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. Грали за коловою системою.

Клуб «Олімпієць» в турнірі «Олімпійський первоцвіт» бере участь  вже п’ятий раз.

– Турнір гарно організований, з сильними суперниками. Наші футболісти отримують море задоволення від ігор. Раніше «Олімпієць» вигравав призові місця «Олімпійського первоцвіту», а ось переможцем ще ніколи не був, – повідомив тренер клубу «Олімпієць» Андрій Дзядик.

Перше-друге місця в турнірі розділили «Мрія» 2005 р.н. і клуб «Олімпієць». Між собою вони зіграли внічию з рахунком 2:2, а решту поєдинків виграли. За кращою кількістю забитих і пропущених м’ячів чемпіонами стали «мрійники». Команда Миколи Кривов’язюка розгромила бронзового призера ДЮСШ «Темп» – 5:0, ФК «Вінниця» – 7:0, «Темп-2» – 3:0 і «Мрію-2» 2006 р.н. – 8:0.

Призери змагань були нагороджені Кубками, грамотами і медалями. Призами  було також відзначено кращого воротаря, захисника, бомбардира і нападника турніру.

– На турнір наприкінці навчального року не змогли приїхати команди Івано-Франківська, Хмельницького, Ізмаїла (Одеська область) і Конотопа. Незважаючи на це, він вдався. Діти демонстрували високий рівень футболу. А переможець – команда «Мрія» – влітку поїде на міжнародні змагання до Австрії і Данії, – розповів організатор турніру, тренер з футболу Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної Микола Кривов’язюк.

фут 001 фут 008 фут 018 фут 019 фут 023 фут 026 фут 028 фут 029 фут 033 фут 035 фут 036

SHARE