Нещодавно, в дитячому таборі «Ювілейний» с.Степашки, Вінницької області, було проведено захід для дітей «Олімпійський літній Квест». Організатор заходу ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». У квесті взяло участь близько сотні дітей, відпочиваючих у таборі, це спортсмени греко-римського стилю спортивного клубу «Золотий Лев», Вінницький район та місто Теплик, волейболістки з ОДЮСШ Вінниця та представниці художньої гімнастики спортивного клубу «Надія», м.Вінниця.

   Змагання провели за гарної сонячної погоди. Проявити себе та взяти участь у локаціях могли не тільки діти, а також і батьки.

   Було організовано чотири локації на яких учасники продемонстрували свої спортивні вміння, а також знання історії Олімпійського руху.

   За кращі результати юні спортсмени отримали нагороди від обласного відділення НОК України, основним завданням якого є залучити більшу кількість дітей до занять фізичною культурою і спортом та до здорового способу життя.

   На заході не було байдужих, діти підтримували один одного, допомагали порадою і щирими закликами: «Давай вперед!», «Ти зможеш!», «Я в тебе вірю!».

   Свято спорту виявилось супер видовищним та теплим! Надзвичайні емоції! Класний настрій, який відчули всі присутні!

SHARE